21 Mayıs 2015 Perşembe

Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

JETOTO.COM firmalar ve müşterileri buluşturan ve TAMAMEN ÜCRETSİZ hizmet veren bir online araç kiralama platformudur. Firmaların araç filolarını ve hizmetlerini EN İYİ şekilde tanıtabilmesini, müşterilerin ise kiralamak istedikleri araca veya almak istedikleri hizmetlere EN HIZLI VE KOLAY şekilde ulaşmasını sağlamak ve her geçen gün büyüyen araç kiralama sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yönelik EN UYGUN ve EN PRATİK çözümleri üreterek sizlere hizmet vermenin en öncelikli hedefimiz olduğunu ifade etmekten gurur duyuyoruz.

Hayırlı işler ve bol kazançlar dileğiyle...

8 yorum:

 1. malatya haber Olarak Sizi Takip  Ediyorum Başarılarınızı Diliyorum İyi Bloglamalar :)

  YanıtlayınSil
 2. Eryaman Oto Kiralama firması olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.

  YanıtlayınSil
 3. Elvankent playstation salonu ANKARA’nın Etimesgut ilçesinde elvankent semtinde GAME PİXEL adı altında 2020 senesinde açılmıştır. Bölgenin en lüks oyun salonu olan elvankent plasytation salonu 4k tv playstation 4 pro cihazlarıyla hizmet vermektedir.

  Elvankent Playstation

  Elvankent Playstation Salonu

  YanıtlayınSil
 4. Ankara Dekorasyon
  Ankara Dekorasyon
  Ankara dekorasyon firması İDEAL ANKARA DEKORASYON 2020 senesinde başladığı hizmet hayatına bir çok alanda faaliyet vererek devam etmektedir.

  Sizin istek ve arzularınıza göre tasarlıyor. Sizler için yaşanabilir daha güzel alanlar oluşturuyoruz. Sizinle ortak hareket ediyoruz ve sizin hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

  Ankara Dekorasyon – Ankara Anahtar Teslim Ev & İş Yeri
  Ankara dekorasyon olarak sizin için yarım kalmış yapıtları sıfırdan başlamış daileri alıp anahtar teslim şekilde yapıp bitmiş şekilde teslim ediyoruz.

  Ankara Kartonpiyer Ve Stropier – Ankara Dekor
  Ankara dekorasyon olarak evinizin, iş yerinizin, ofisinizin bütün kartonpiye ve stropier işlerinizi güvenle tertemiz yapıp teslim ediyoruz.

  Ankara Dekorasyon Firması – Ankara Bölme Duvar
  Ankara bölgesinde şekilli bölme duvar hazır duvar ve alçıpan duvar işlerinizi özenle yapıyor. Anlaşmaya bağlı en hızlı sürede teslim ediyoruz.

  Ankara Asma Tavan – Ankara Uygun Dekorasyon
  Ankara ve çevre illerinde işyerinizin, evinizin, dükkanınızın asma tavan işleri için veya asma kat bölme işleri için bizleri ziyaret edebilir, bizden fiyat alabilirsiniz.
  Ankara Dekorasyon

  YanıtlayınSil
 5. Elvankent Spor Salonu

  elvankent spor salonu olarak ankara etimesgutta hizmet veriyoruz.

  YanıtlayınSil
 6. HB GRUP KİMYA TEKNOLOJİ VE SANAYİİ, Bor uç ürünleri sentezlemek, sentezlenen bileşikler için pilot seviyede üretim tesisleri kurmak, üretim sistemleri için patent almak, alınan patentlere göre üretim yapmak, geliştirilen ürünleri ya da patentleri pazarlamak amacı ile2014 yılında kurulmuş bir ar-ge şirketidir. Uzman akademisyenler öncülüğünde kurulmuş HB Grup Kimya bu güne kadar birçok patent geliştirmiş ve bunların bazılarını ticarileştirmeyi başarmış ve bazılarını da yatırımcı firmalara devretmiştir. “YÜZEYDE TUTUNMA KUVVETİ ARTIRILMIŞ YAĞ KATKISI GELİŞTİRİLMESİ “ başlıklı projesi OSTİM KOSGEB Müdürlüğünün 18.03.2018 kurul kararıyla dokuz ay süreyle desteklenmiş , proje neticesinde OCTAMİN yağ katkısı ürünü geliştirilmiş ve Ticari kullanıma sunulmuştur.

  Drocta

  YanıtlayınSil